Formalizada Servicios

Concessió demanial - Quiosc com a bar al Parc de la Draga de Banyoles.

Expediente: X2025015782

Concessió d'utilització privativa del domini públic amb un quiosc destinat a l'explotació de l'activitat de bar situat al Parc de la Draga de Banyoles, amb una terrassa amb taules i cadires, i a la venda dels productes del bar a la zona de la Caseta de fusta, juntament amb els dos lavabos d'ús públic i gratuït d'ambdues zones.

6.846
Presupuesto base
6.846
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
21 nov 2025, 17:00

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 nov 2025
Anuncio de Pliegos 21 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 oct 2025
Anuncio de Formalización 21 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)