Formalizada Concesión de servicios

CONCESSIÓ DEL SERVEI D’ESTACIONAMENT AMB LIMITACIÓ HORÀRIA A L'ESPAI PÚBLIC DEL MUNICIPI DE PALS

Expediente: 496/2025

Concessió del servei d'estacionament amb limitació horària a l'espai públic del municipi de Pals

1.641.698
Presupuesto base
1.641.698
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Pals, Girona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2025, 17:09

Organismo contratante

Ajuntament de Pals

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2025
Anuncio de Pliegos 12 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 may 2025
Anuncio de Formalización 12 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Pals

En la misma provincia (Girona)