Anulada Concesión de servicios

CONCESSIÓ DEL SERVEI DE GESTIÓ DE LA LLAR D’INFANTS LA CADERNERA DEL MUNICIPI DEL PERELLÓ

Expediente: 2025-1290

És objecte del present Plec la contractació de la concessió administrativa de la gestió del servei de la Llar d’infants municipal La Cadernera del Perelló, pel període de tres cursos escolars més possibles pròrrogues segons el que s’estableix en el present Plec. \nLes prestacions objecte d’aquest contracte s’ajustaran al que determinin els plecs reguladors de la concessió. \nEl servei objecte del contracte serà en tot moment de titularitat municipal i tindrà la naturalesa de servei públic local en règim de concessió administrativa. \nAbast de la prestació del servei: el servei es presta a infants en edats compreses entre les 16 setmanes i els 3 anys. \nEl servei inclou: \n•\tEscolarització dels infants: comprèn les activitats i serveis propis d’una llar d’infants municipal, és a dir, els serveis d’atenció, formació, educació i custòdia dels infants usuaris del servei públic. Aquests serveis i activitats s’ajustaran a les exigències que estableix la normativa aplicable per a l’etapa educativa de primer cicle d’Educació Infantil i a les normes pedagògiques municipals. \n•\tServei de menjador en la modalitat de càtering, amb monitoratge. \n•\tAcollida: de matí, de migdia i de tarda segons demanda per part de les persones usuàries.

1.418.075
Presupuesto base
1.418.075
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Perelló, el, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 nov 2025, 16:06

Organismo contratante

Ajuntament del Perelló

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 nov 2025
Anuncio de Pliegos 13 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament del Perelló

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 10306/2026

Servei de formació d'anglès (presencial en dependències municipals) adreçat a la plantilla de l'Ajuntament de Vila-seca i els seus Organismes Autònoms

20.246 €

Abierta 7962/2025

Subministrament de material de construcció i obra civil per la Brigada Municipal de roda de Berà

35.000 €

Abierta 104/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de revisió, verificació, ajust, posada en servei i emissió dels certificats corresponents dels cabalímetres electromagnètics de la marca KROHNE, recentment instal·lats o que es puguin instal·lar durant la vigència del contracte a diverses ubicacions del Consorci d’Aigües de Tarragona, d’ara endavant CAT. Aquest servei té per finalitat garantir el correcte funcionament dels equips, la precisió de la mesura, la traçabilitat metrològica i l’adequació dels cabalímetres als requisits tècnics i normatius aplicables, especialment els derivats de l’Ordre TED/1191/2024, de 24 d’octubre, per la qual es regulen els sistemes electrònics de control dels volums d’aigua utilitzats pels aprofitaments d’aigua, els retorns i els abocaments al domini públic hidràulic.

30.000 €

Abierta 1420/2026

L’objecte del contracte és regular i definir l’abast i condicions de la prestació del servei de les actuacions necessàries per adequar a la normativa vigent diversos quadres i instal·lacions elèctriques municipals, segons els dos projectes tècnics següents: Lot 1: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques dependències de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026, per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473. Lot 2: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques quadres d'enllumenat de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026 per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473.

23.845 €

Abierta 40-2026

Servei d'operació d'una pala carregadora, que comprèn l'execució de les labors pròpies de maneig, càrrega, moviment i condicionament de materials mitjançant una pala carregadora aportada per l'adjudicatari, i operada sota la seva organització, direcció tècnica i control, amb el seu propi personal qualificat i mitjans necessaris.

98.000 €