Adjudicada Concesión de servicios

Concessió del servei d'abastament d'aigua de l'Ajuntament de Maçanet de la Selva

Expediente: X2025001291

Concessió del servei municipal d’abastament d’aigua potable al municipi de Maçanet de la Selva. El contracte atén la prestació del servei d’abastament d’aigua com a servei mínim obligatori municipal.

65.369.065
Presupuesto base
65.369.065
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Maçanet de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
13 feb 2026, 11:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 feb 2026
Anuncio de Pliegos 13 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 feb 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva

En la misma provincia (Girona)