Formalizada Concesión de servicios

Concessió de serveis relativa a la prestació del servei públic d’enterraments als cementiris municipals de Calella

Expediente: 3404/2026

Execució de la prestació del servei públic d’enterraments als cementiris municipals de Calella, mitjançant concessió de serveis, que comprèn l’execució de les operacions materials necessàries per a la realització d’inhumacions, exhumacions, reducció i trasllat de restes dins el recinte del cementiri.

226.167
Presupuesto base
226.167
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Calella, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 21:04

Organismo contratante

Ajuntament de Calella

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 jul 2026
Anuncio de Formalización 3 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 12:15