En evaluacion Concesión de servicios

Concessió de serveis per a la gestió i explotació del servei d’Escola Bressol Municipal El Petit Corb

Expediente: AJCOR0510112026

La finalitat del contracte és la gestió indirecta i la seva explotació, del servei públic d'escola bresssol municipal El Petit Corb, a través de la concessió del servei a càrrec d'una empresa.

2.332.409
Presupuesto base
2.332.409
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
Lugar de ejecución
Corbera de Llobregat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
16 jun 2026, 11:06

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jun 2026
Anuncio de Pliegos 16 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 12:13