Adjudicada Administrativo especial

Concessió de l’ús privatiu de les dues aules de les antigues escoles de l’Hostal

Expediente: 4390440003-2025-0001975

Constitueix l'objecte del contracte és la concessió de l’ús privatiu de les dues aules de les antigues escoles de l’Hostal ubicades al carrer Joan Carles I, 36 – 42, amb l’objectiu d’establir una escola basada en la pedagogia Waldorf.

24.000
Presupuesto base
24.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Aldea, l', Tarragona (Cataluña)
Publicación
6 ago 2025, 13:02

Organismo contratante

Ajuntament de L'Aldea

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 ago 2025
Anuncio de Pliegos 6 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de L'Aldea

En la misma provincia (Tarragona)