Formalizada Concesión de servicios

CONCESSIÓ DE DOMINI PÚBLIC PER A L’EXPLOTACIÓ I ÚS DEL QUIOSC-BAR, AMB LAVABOS COMPLEMENTARIS, UBICAT A LA ZONA DEL PONT DE LES MORES

Expediente: CCS12025000027

Aquest Plec té per objecte regular la licitació i posterior adjudicació de la concessió d’ús privatiu per a la utilització i explotació del quiosc-bar, amb lavabos complementaris, de propietat municipal, ubicat a la zona del Pont de les Mores, anomenat “L’Aigat”. (En endavant, el quiosc)\nEl quiosc està ubicat a la Ronda del Somatent, 17 B.\nServei:\n- Àmbit de servei: el servei inclou el quiosc-bar amb terrassa, i els lavabos. La finalitat és prestar servei per als usuaris del parc colindant i oferir un punt social de trobada.\n- Servei de control i neteja: el concessionari haurà de realitzar les tasques de control i neteja de la zona lúdica del voltant del quiosc-bar i dels lavabos, els quals tenen caràcter de públics i oberts a tothom.\nL’ús privatiu es concretarà en l’explotació del quiosc-bar, i lavabos de titularitat municipal, existent i que es destinarà a l’activitat del servei de bar-cafeteria i els lavabos oberts al públic.\nLa instal·lació del quiosc és una estructura en planta baixa, d’una sola estança, dotat de mostrador i prestatgeries. Te una porta metàl·lica frontal, i disposa de subministrament d’aigua i llum.\nS’adjunta plànol del quiosc i dels lavabos adjunts com . Annex A en el Plec prescripcions tècniques.

7.200
Presupuesto base
7.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
25 sep 2025, 15:25

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 sep 2025
Anuncio de Pliegos 25 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jul 2025
Anuncio de Formalización 25 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)