En evaluacion Administrativo especial

Concessió administrativa d'ús privatiu d'un bé de domini públic per explotació del bar de les piscines municipals

Expediente: 01_2026

Contrato de contrato administrativo especial en evaluación por Ajuntament d'Alòs de Balaguer en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 55330000.

8.000
Presupuesto base
8.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55330000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 14:05
Fecha límite
4 jun 2026, 01:59
Duración
2 años

Organismo contratante

Ajuntament d'Alòs de Balaguer

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación 4 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jun 2026, 07:00

Mismo sector y zona (55 en Lleida)

Abierta 3106-0005/2026

Manutención y alojamiento de los miembros del centro especializado de tecnificación de deportes de invierno

758.300 €

Abierta 1595/2026

Servei de menjador escolar de l’escola Espluga de Serra, curs 2026-2027

25.957 €

Abierta 2113/2026

Prestació del servei de càtering per al menjador de l’Escola Bressol Municipal «Era Cunhèra» de Vielha. El servei comprèn l’elaboració diària dels àpats a les instal·lacions pròpies de l’empresa contractista i el seu transport en línia calenta fins a l’escola bressol, mitjançant els recursos tècnics adequats, així com totes les actuacions necessàries per garantir la correcta prestació del servei, d’acord amb la normativa vigent.

126.324 €

Abierta CTFC-2026-157

Concessió de la gestió i explotació del servei del restaurant "Can Mascaró"

16.200 €

Abierta 260/2026

Concessió Administrativa d'Ús Privatiu d'un Bé de Domini Públic en Règim de Concurrència de la gestió i explotació del restaurant del Camp de Tir de Bellpuig.

20.000 €

Abierta JU-2027-1

Servicio de restauración para el centro educativo El Segre

345.591 €

En evaluacion 1990/2026

Atorgament d’una autorització temporal d’ús privatiu del domini públic local per a la gestió i explotació conjunta de la barra de bar de la zona de penyes i de la barra del pavelló durant la Festa Major 2026 de les Borges Blanques, del 4 al 8 de setembre de 2026.

5.000 €

En evaluacion 118/2026-2

Concessió administrativa d'ús privatiu d'un bé de domini públic per explotació del bar de local social de Preixens

4.800 €

Adjudicada 1596/2026

L’objecte del present informe és justificar la necessitat d’atorgar una concessió demanial d’ús privatiu de caràcter transitori per a l’explotació de l’espai destinat a bar restaurant del Poliesportiu Municipal J.B. Pifarré, amb una durada limitada fins al dia 24 de desembre de 2026. Aquesta concessió temporal té com a finalitat garantir la continuïtat de l’activitat mentre l’Ajuntament prepara una nova concessió demanial amb una durada i unes condicions adaptades a les necessitats actuals de l’equipament municipal.

3.375 €

En evaluacion 001/2026/5842/E190

L’objecte del present contracte és l’atorgament de llicències d’ús privatiu a la via pública durant la celebració de la Fira de Teatre al Carrer de Tàrrega: - Lot 1. Creperies al Mercat de Paradistes: (annex 1) - Lot 1.A: punt de veda repartit al llarg del Mercat de Paradistes - Lot 1.B: punt de veda repartit al llarg del Mercat de Paradistes - Lot 2. Xurreries: (annex 2) - Lot 2.A: una xurreria al C/ Migdia - Lot 2.B: una xurreria a la Plaça Anselm Clavé -Lot 3. Food trucks (caravanes gastronòmiques):(annex 3) - Lot 3.B: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.C: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.D: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.E: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.F: unfood truck a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer - Lot 3.G: unfood truck a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer - Lot 3.H: unfood truck a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer -Lot 4. Una barra a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer (Annex 4). - Lot 5. Establiment de restauració al costat del pavelló de la Llotja (Annex 5).

Más licitaciones de Ajuntament d'Alòs de Balaguer