Anulada Concesión de servicios

CONCESSIÓ ADMINISTRATIVA DE DOMINI PÚBLIC PER A LA GESTIÓ I EXPLOTACIÓ D’UN BAR-RESTAURANT SITUAT AL FORT DEL VOLCÀ MONTSACOPA

Expediente: CCS12025000032

És objecte d’aquest plec regular la contractació de l’adjudicació de la concessió administrativa de domini públic per a la gestió i explotació d’un bar-restaurant situat al fort del volcà Montsacopa.\nEls espais que inclou es detallen en el plec de prescripcions tècniques, i són:\n- Espai interior (cuina, barra i espai amb taules)\n- Terrassa (una part amb porxo)\n- Lavabo públic fora del fort\n- Era del fort per a espai de terrassa\n- Magatzem situat a l’interior de l’església de Sant Francesc

3.000
Presupuesto base
3.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
19 ago 2025, 10:30

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 ago 2025
Anuncio de Pliegos 19 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)