En evaluacion Servicios

Colonias de veran do Concello de Ribadeo

Expediente: 1449/2026

Contrato de servicios en evaluación por Alcaldía del Ayuntamiento de Ribadeo en Lugo. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 92331210.

70.410
Presupuesto base
212.120
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92331210
Lugar de ejecución
Lugo (Galicia)
Publicación
10 abr 2026, 15:00
Fecha límite
26 abr 2026, 12:00
Duración
1 año

Organismo contratante

Alcaldía del Ayuntamiento de Ribadeo
NIF: P2705100B

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 abr 2026
Anuncio de Pliegos 10 abr 2026
Fin Plazo Presentación 26 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 abr 2026, 19:00

Mismo sector y zona (92 en Lugo)

Formalizada 7885/2026

Actuacións de orquestras

34.000 €

En evaluacion 1019/2026

O servizo de ludoteca é un programa de lecer e tempo libre ofertado dende o Concello ás familias con fillos/as en idade escolar entre 3 e 12 anos, dende as 16:00 horas as 20:00 horas, para axudar a conciliación da vida familiar e laboral das familias de Palas de Rei e da comarca da Ulloa.

40.258 €

Adjudicada PcPG/2026/828786

Prestación de la actividad de yoga

21.297 €

En evaluacion PcPG/2026/828770

Contratación de la prestación del servicio de escuelas deportivas municipales

7.467 €

Formalizada 2026/CON_02/000046

Prestación dos servizos de organización integral, produción técnica, soporte loxístico, subministración de infraestrutura efémera, xestión da seguridade,cobertura audiovisual e execución material da xornada deportivo-divulgativa orientada á promoción da igualdade no deporte denominada "Iberdrola Surfing Day - Burela 2026"

25.660 €

Formalizada 2026/CON_02/000045

O obxecto principal deste contrato é a contratación do Grupo de Ninghures para a realización de 3 concertos a realizar os días: 26 de xullo en Castroverde, 22 de agosto en Navia de Suarna e 28 de agosto en Sarria

31.800 €

En evaluacion 1664/2026

Escolas deportivas municipais de: ioga, pilates, ximnasia de mantemento e iniciación deportiva

23.936 €

En evaluacion 475/2026

Servizo de campamento de verán "Xermade Concilia "

8.965 €

Desierta PcPG/2026/828502

Prestación de la actividad de yoga

9.855 €

Formalizada PcPG/2026/828500

Servicio de gestión del campamento para la juventud del Ayuntamiento de Xove

21.353 €

Más licitaciones de Alcaldía del Ayuntamiento de Ribadeo