CO/AP51/1101473355/26/PSS Obres per la substitució de mobles amb pica de consultes de les plantes 1a. i 2a. del Centre d’Atenció Primària Numància i els mobles amb pica de consultes de les plantes 3a. i 5a. del Centre d’Atenció Primària Drassanes de la Gerència d'Atenció Primària i a la Comunitat Barcelona Litoral-Esquerra (GAPiC), de l’Àmbit Territorial Barcelona, de l’Institut Català de la Salut

Expediente: CO/AP51/1101473355/26/PSS

CO/AP51/1101473355/26/PSS Obres per la substitució de mobles amb pica de consultes de les plantes 1a. i 2a. del Centre d’Atenció Primària Numància i els mobles amb pica de consultes de les plantes 3a. i 5a. del Centre d’Atenció Primària Drassanes de la Gerència d'Atenció Primària i a la Comunitat Barcelona Litoral-Esquerra (GAPiC), de l’Àmbit Territorial Barcelona, de l’Institut Català de la Salut

77.595
Presupuesto base
35.975
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2026, 14:52

Organismo contratante

ICS - Gerència de compres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2026
Anuncio de Pliegos 19 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 ago 2026, 12:12