En evaluacion Obras

CO2026045ST: Obres contingudes en el “Projecte executiu per l’esmena dels defectes detectats a les inspeccions periòdiques de Baixa Tensió a diferents equipaments municipals de titularitat de l’Ajuntament de Sant Joan Despí” i en el “Projecte executiu per l’esmena dels defectes detectats a les inspecció periòdica de Baixa Tensió al Mercat Municipal de Les Planes”

Expediente: CO2026045ST

CO2026045ST: Obres contingudes en el “Projecte executiu per l’esmena dels defectes detectats a les inspeccions periòdiques de Baixa Tensió a diferents equipaments municipals de titularitat de l’Ajuntament de Sant Joan Despí” i en el “Projecte executiu per l’esmena dels defectes detectats a les inspecció periòdica de Baixa Tensió al Mercat Municipal de Les Planes”

80.183
Presupuesto base
80.183
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sant Joan Despí, Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2026, 11:50

Organismo contratante

Ajuntament de Sant Joan Despí

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Joan Despí

En la misma provincia (Barcelona)