En evaluacion Servicios

CO2026035SI Subministrament de la llicència d’ús d’una aplicació mòbil per a la tramitació electrònica municipal i els serveis associats en modalitat Software as a Service (SaaS)

Expediente: CO2026035SI

Subministrament de la llicència d’ús d’una aplicació mòbil per a la tramitació electrònica municipal i els serveis associats en modalitat Software as a Service (SaaS)

39.952
Presupuesto base
39.952
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sant Joan Despí, Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2026, 13:00

Organismo contratante

Ajuntament de Sant Joan Despí

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2026
Anuncio de Pliegos 10 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Joan Despí

En la misma provincia (Barcelona)