Formalizada Servicios

CMS-Pòlissa d'assegurances de responsabilitat civil dels membres dels òrgans de govern, gerent i càrrecs de comandament del Consorci urbanístic per al desenvolupament del sector Ppr Entorn de la Colònia Güell, dels termes municipals de Santa Coloma de Cervelló i Sant Boi de Llobregat, per un període d'un any.

Expediente: CUECG-2026-2

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL) en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 66500000. Adjudicado el 4 may 2026 a Empresa A82111030. Se recibió 1 oferta.

2.821
Presupuesto base
14.105
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
66500000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 17:39
Fecha límite
11 mar 2026, 13:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Empresa A82111030
NIF
A82111030
Importe
2.812
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (66 en Barcelona)

Abierta OAC-2027-1

Contratación de distintos seguros.

150.000 €

Abierta 2026/0028621

Contracte privat d’una assegurança multirisc per danys materials per la cobertura de les col·leccions del patrimoni històric-artístic del Consorci de les Drassanes Reials i Museu Marítim de Barcelona i de les exposicions temporals que s’hi realitzin

13.000 €

Abierta 2026/0011480

Contractació de tres pòlisses d’assegurances, per part de la Diputació de Barcelona com a prenedora, per donar cobertura a diferents àrees de risc, dividit en 3 lots

298.628 €

Abierta CONTR/2026/0000000443

Pólizas de responsabilidad civil y patrimonial del grupo FGC: póliza de seguro de responsabilidad civil general del grupo FGC, póliza de responsabilidad civil como organizador de actividades físico deportivas al aire libre (ref. PO100/26)

1.200.000 €

Abierta 15013883

Custodia y gestión del archivo documental externo de Transports Metropolitans de Barcelona.

123.304 €

Abierta 16136740

Assegurança de Responsabilitat Civil General i Assegurança Obligatòria de Viatgers

4.937.992 €

Abierta 16136780

Servei d’Assegurances de danys materials del patrimoni

10.156.766 €

Adjudicada CE/2026/015

servei d’assegurança (pòlissa d’assegurança) que cobreixi la responsabilitat civil de l’assegurat derivada de la realització d’un estudi d’investigació clínica d’intervenció no farmacològica titulat “Physical activity as an instrumental variable to unravel immunological, proteomic and metabolic signatures related to vascular health (PA-HEARTMAP)”

7.276 €

Adjudicada CE/2026/022

Servei de Assegurança de responsabilitat civil professional del Laboratori Antidopatge de Catalunya

18.000 €

Adjudicada CE/2026/021

Servei d'Assegurança de Responsabilitat Civil Professional per a la Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques (HMRIB)

33.000 €

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d’equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d’ATL.

304.246 €

Abierta C048_26

SUBMINISTRAMENT DE REACTIUS, FUNGIBLES I ALTRE MATERIAL PELS LABORATORIS DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA)

428.191 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €