CLIMATITZACIÓ EDIFICI PÚBLIC, A FI D'ADEQUAR-LO COM A REFUGI CLIMÀTIC

Expediente: X2025000204

instal·lació d’un sistema de climatització a la sala Sant Joan, en primer i segon pis, amb l’objectiu que ambdós espais puguin actuar com a refugi climàtic

54.585
Presupuesto base
54.585
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Lladó, Girona (Cataluña)
Publicación
29 may 2025, 13:00

Organismo contratante

Ajuntament de Lladó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2025
Anuncio de Pliegos 29 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 may 2025
Anuncio de Formalización 29 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:11

Más licitaciones de Ajuntament de Lladó

Adjudicada X2026000451

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT, INSTAL·LACIÓ I POSADA EN FUNCIONAMENT DELS EQUIPS NECESSARIS PER A LA RENOVACIÓ DEL SISTEMA DE CAPTACIÓ SUPERFICIAL I DEL SISTEMA DE DEPURACIÓ DE LA PISCINA MUNICIPAL DE LLADÓ

39.433 €

Adjudicada X2026000451

L'objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament dels equips necessaris per a la renovació del sistema de captació superficial i del sistema de depuració de la piscina municipal de Lladó.

39.433 €

En evaluacion X2026000141

Servei d’assessorament urbanístic i d’enginyeria industrial als serveis municipals

72.000 €

En evaluacion X2026000141

L’objecte del contracte és el servei d’assessorament urbanístic i d’enginyeria industrial als serveis municipals de l’Ajuntament de Lladó. La Corporació no disposa de mitjans propis per a portar a terme l’objecte del contracte atès que en la plantilla no hi consta la plaça d’arquitecte / enginyerindustrial per atendre les funcions que requereix el servei. És necessària aquesta contractació externa amb la finalitat de dotar l’àrea d’urbanisme, de suport tècnic. El contracte que es projecta pretén consolidar aquesta estructura pels propers tres o quatre anys amb un contracte administratiu de serveis d’una durada de tres anys, més una possible prorroga d’un any.

45.000 €

Formalizada X2025000779

Subministrament de mòdul de lavabos publics a l'aparcament de la Tria, amb accés a través de galeria interior icomuna, amb una pica,amb tres cabines individuals i un lavabo adaptat totalment equipats; dimensions del quiosc 5,30 x 2,54 x 2,62 metres

68.497 €

En la misma provincia (Girona)

Abierta 2026/2899

Obres de “restauració del tram de les espitlleres de la muralla medieval del Rec del Molí de Castelló d’Empúries”

119.507 €

Abierta 2026/10/1403

És objecte d’aquesta contractació per lots, el servei de Bus de Nit a les Fires de Girona per l’any 2026, des dels municipis adherits al Pla de serveis d’assistència tècnica en matèria de joventut i que han sol·licitat el servei del projecte comarcal Bus de Nit,a les Fires de Girona: Aiguaviva, Bescanó, Bordils, Canet d’Adri, Celrà, Cervià de Ter, Flaçà, Fornells de la Selva, Juià, Madremanya, Salt, Sant Gregori, Sant Joan de Mollet, Sant Jordi Desvalls, Sant Julià de Ramis, Sant Martí Vell, Sarrià de Ter, Vilablareix, Viladasens i Sant Martí de Llémena, Llagostera, Cassà de la Selva, Llambilles i Quart.

50.380 €

Abierta 82/2026

El contracte té per objecte el subministrament d’una unitat compacte d’aire condicionat per a l’Espai Port (Moll d’en Balleu, s/n). El contracte també inclou el transport, la retirada de l’equip existent malmès, la instal·lació i posada en marxa del nou equip destinat a substituir la bomba de calor existent.

49.591 €

Abierta X2026000382

Execució del projecte de millora dels vials de diferents zones de Maçanet de Cabrenys

315.004 €

Abierta 2026/516

subministrament i muntatge dels equips de climatització i ventilació a l'edifici El Triangle i al taller de reutilització, al Centre de Tractament de Residus de l'Alt Empordà

169.620 €