Formalizada Servicios

Claudia Pagès Rabal | Serveis artístics de conceptualització i disseny: «Paper Tears» Biennal Art Venècia 2026

Expediente: G0833 N-1163/25

Serveis artístics de conceptualització i disseny de l’exposició i l’obra artística per a l’exposició “Paper Tears”, per la participació de la cultura catalana a la 61a edició de la Biennal d’Art de Venècia 2026, dins el programa “Eventi Collaterali”.

22.339
Presupuesto base
22.339
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 dic 2025, 14:42

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 dic 2025
Anuncio de Pliegos 22 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 dic 2025
Anuncio de Formalización 22 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:16

Más licitaciones de Consorci de l'Institut Ramon Llull

Formalizada CP00035 N-636/26

Contractació específica d'encàrrec de serveis amb concreció de condicions, en el marc del Sistema dinàmic d'adquisició de serveis de prevenció de riscos laborals (PRL) aliens de la Comissió Central de Subministraments (CCS-2023-13). Inclou la prestació integral del Servei de PRL aliens per a l’IRL, abastant les disciplines tècniques de seguretat en el treball, higiene industrial, ergonomia i psicosociologia aplicada, així com les activitats de medicina de treball, els reconeixements mèdics, les activitats específiques desenvolupades per tècnics de PRL, les activitats específiques desenvolupades per unitats bàsiques sanitàries (UBS) i l'elaboració de plans d'autoprotecció (PAU). Es preveu una durada d'un any (set. 2026 - ago. 2027), prorrogable per un altre any (set. 2027 - ago. 2028).

19.044 €

Formalizada CP00054 N-1415/26

Lloguer de l’espai de l’estand de l’Institut Ramon Llull a la Fira del Llibre de Londres (London Book Fair), edició 2027, a l'entitat organitzadora de l'esdeveniment, Reed Exhibitions Ltd.

25.443 €

Formalizada CP00034 N-537/26

Producció espectacles musicals teatre Olympia 2026

59.338 €

Formalizada CP00034 N-537/26

Servei de producció i regidoria d'espectacles musicals al teatre Olympia de París a l'11 d'octubre de 2026.

59.338 €

Formalizada CP00054 N-1354/26

Servei dels espectacles musicals de Maria del Mar Bonet i Borja Penalba al Teatre Olympia de París diumenge 11 d’octubre de 2026

27.750 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta DC SUBM 20_26 (2026/00005348W)

Subministrament d’un software (inclou el dret d’ús) per a la gestió energètica d'informació energètica. L’objecte d’aquest contracte inclou tot els serveis que li siguin necessaris al software per a la seva explotació, ja sigui automatitzada o no, d’acord el Plec tècnic.

49.407 €

Abierta DC SUBM 16_26 (2026/00003137E)

Subministrament, en règim de compra, de mobiliari esportiu pels equipaments esportius de l’Ajuntament de Gavà.

50.520 €

Abierta BCN-176/2026

Servicio De Información Y De Atención A Pasajeros Y Usuarios En El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

531.045 €

Abierta X2026000129

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

28.960 €

Abierta X2026002981

regulació del procediment per a l’adjudicació del contracte administratiu mixt de subministrament, instal·lació, parametrització (inclou migració de dades) i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada, adaptat al marc normatiu legal i que inclogui la migració de dades, formació i suport d’operacions en cada moment utilitzant les noves tecnologies disponibles. El contracte de subministrament i serveis, inclourà: - El subministrament de les llicències de programari necessàries per a la implantació dels mòduls objecte del contracte, en una plataforma comuna, així com el maquinari vinculat amb els mateixos amb la mateixa finalitat i han d’oferir desplegament flexible. - El servei s’oferirà en modalitat SaaS multi-instància en núvol del proveïdor, amb alta disponibilitat i backup automàtics. - Possibilitat de migrar el sistema a On-premise (en entorns Windows) si l’Ajuntament ho creu necessari. - Els serveis de migració, implantació, parametrització i formació necessaris per poder passar de les solucions actuals a la nova plataforma unificada de manera efectiva, així com els serveis d’infraestructura i suport d’operació necessaris per a la seva explotació en núvols públic durant el període d’execució del contracte, assumint per part de l’adjudicatari tots els costos (emmagatzematge, recursos humans, allotjament, etc.) que pugui implicar oferir el sistema en aquesta modalitat. Les característiques del contracte, així com les condicions en que ha de realitzar-se, venen determinades en el PPT.

70.050 €