Formalizada Servicios

Cimalsa promou la redacció del Pla d’Impuls del vehicle elèctric a Catalunya, que inclou un estudi de viabilitat i inversions necessàries, fases d’implantació, calendari i plànols generals i d’implantació de les diferents estacions de recàrrega de vehicles.

Expediente: 2025/36/SRV/PIVEC_CIM

Contrato de servicios formalizado por Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 71311200. Adjudicado el 16 dic 2025 a Evectra Mobility Services S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

25.000
Presupuesto base
33.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71311200
Publicación
16 mar 2026, 10:04
Fecha límite
27 oct 2025, 14:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Evectra Mobility Services S.L.
NIF
B65910903
Importe
21.500
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 mar 2026
Anuncio de Pliegos 16 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 16 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 mar 2026, 05:26

Más licitaciones de Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA)