Formalizada Servicios

CIMALSA com a gestor de l’aparcament TRUCK PARK CASTELLAR té un model d’explotació que preveu la presencia de personal de 5:45 a 22:00h tots els dies de l’any. El servei es realitza de 5:45 a les 13:30h i de dilluns a divendres amb personal propi de CIMALSA. Donat que CIMALSA no disposa de més personal propi per cobrir la totalitat del servei, es contracta un servei extern d’auxiliars de control el qual és l’objecte de la present licitació. El personal extern ha de tenir CATEGORIA D’AUXILIAR DE SERVEIS, per realitzar funcions de control d’accés i supervisió bàsica de les instal·lacions. Per tot l’anterior i a tall de resum la licitació preveu la contracció d’un lloc d’auxiliar de serveis per fer les feines de control d’accés a l’aparcament. Cimalsa recorda als interessats que el servei actualment s’està desenvolupant amb personal provinent d’un Centre Especial de Treball CET i que d’acord amb el conveni col·lectiu que aplica, aquest té reconegut el dret de subrogació.

Expediente: 2025/51/SRV/OBS/AUXSERV_CAST

Contrato de servicios formalizado por Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA) en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79993000. Adjudicado el 5 mar 2026 a TRIANGLE CATALUNYA SERVEIS AUXILIARS, S.L. Se recibieron 2 ofertas.

51.352
Presupuesto base
51.352
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79993000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:45
Fecha límite
2 feb 2026, 14:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
TRIANGLE CATALUNYA SERVEIS AUXILIARS, S.L
NIF
B64338767
Importe
51.178
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:39

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA)