Formalizada Servicios

CIMALSA, com a empresa pública i referent del Govern en la gestió de la logística, el transport i la mobilitat, vol donar a conèixer tots els serveis que ofereix per impulsar l’activitat econòmica i afavorir la millora dels serveis als usuaris. En aquesta línia, CIMALSA identifica els mitjans de comunicació especialitzats en el sector, d’àmbit autonòmic i estatal, per a les insercions publicitàries del 2024

Expediente: 2024/13/SRV/PUBLI_CIM

Contrato de servicios formalizado por Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA). Procedimiento restringido. Duración del contrato: 8 meses. Categoría CPV 79340000. Adjudicado el 3 may 2025 a Wavemaker Publicidad Spain, SL. Se recibió 1 oferta.

16.100
Presupuesto base
16.100
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
79340000
Publicación
23 mar 2026, 16:04
Fecha límite
25 abr 2024, 16:00
Duración
8 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Wavemaker Publicidad Spain, SL
NIF
B81173171
Importe
15.903
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación 25 abr 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 abr 2026, 06:28

Más licitaciones de Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA)