Abierta 15 oct 2026 (42d 7h) Suministros

Cessió del dret d’ús d’una plataforma que posi a disposició dels usuaris accions formatives en línia adreçades al personal de la Diputació de Barcelona i dels ens locals

Expediente: 2026/0009230

Contrato de suministros publicado por Diputació de Barcelona en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 48931000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 oct 2026.

90.000
Presupuesto base
180.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
48931000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 08:04
Fecha límite
15 oct 2026, 14:00 (42d 7h)
Duración
2 años

Organismo contratante

Diputació de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 15 oct 2026
Finaliza en 42 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (48 en Barcelona)

Abierta 15013888

Contracte relatiu a Renovació Llicenciament Oracle de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A. i Transports de Barcelona, S.A. (en conjunt, TMB)

700.000 €

Abierta 081_26000752

Subscripció de llicencies d'us del software de Microsoft 365 del Consorci de l'Auditori i l'Orquestra, amb mesures de contractació sostenible

56.509 €

Abierta 56-26

Subministramentde l’extensió de suport de pegats pels equips amb Windows 10 necessaris per a la prestació dels serveis TIC de Barcelona Activa (Exp. 56-26)

18.983 €

Abierta 906708/26

Contracte administratiu del subministrament d'una llicència per subscripció del mòdul d'Elements Finits (MEF) per al software geotècnic GEO5

4.500 €

Abierta DC SUBM 20_26 (2026/00005348W)

Subministrament d’un software (inclou el dret d’ús) per a la gestió energètica d'informació energètica. L’objecte d’aquest contracte inclou tot els serveis que li siguin necessaris al software per a la seva explotació, ja sigui automatitzada o no, d’acord el Plec tècnic.

49.407 €

Abierta TIC/2026/24

L'objecte de la present licitació, és la contractació del subministrament d'ús de les 28 llicències actuals i la incorporació d'una nova llicència d'ús, que representarà 29 llicències en total, en les modalitats següents: - 6 llicències d'OpenCities Map Advanced Standalone SELECT Subscription (renovacions). - 15 llicències d'OpenCities Map Power View SELECT Subscription (renovacions). - 7 llicències de Microstation SELECT Subscription (renovacions). - Afegir una llicència perpètua i la seva posterior subscripció d'ús de Microstation SELECT

147.107 €

Abierta 905630/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en la subscripció de llicències de programari Cyclone 3DR Pro subscripció de llicències de programari Leica Cyclone.

22.560 €

Abierta 2026/090(83/2026/CONT)

Subministrament de llicències de programari Microsoft Windows Server 2025 Datacenter 16 Core, Windows Server 2025 User CAL i Office LTSC Standard 2024, en modalitat de llicència perpètua, destinades a cobrir les necessitats dels sistemes informàtics i de les aplicacions ofimàtiques de l’Ajuntament de Granollers

163.826 €

Abierta CONTR/2026/0000000460

Suministro de licencias de software OpenText para Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña y empresas del grupo (Ref: PO103/26)

190.808 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament, instal·lació i manteniment d’un sistema informàtic que doni suport al servei d’atenció domiciliària de l’Ajuntament, amb els objectius que figuren al punt 2 del PPT. Es tracta d’un contracte mixt que conté prestacions de subministraments, el propi programa informàtic, i de serveis, els treballs de consultoria, formació i desenvolupament i configuració, sent la prestació principal el subministrament de l’eina informàtica, que és un 93%, mentre que la part de serveis és un 7%. Complementàriament la finalitat del contracte es promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

40.822 €

Más licitaciones de Diputació de Barcelona

Abierta 2026/0023581

Subministrament de dos carretons elèctrics retràctils amb càmera destinats a les naus logístiques 8 i 9 de la Diputació de Barcelona ubicades al Pont de Vilomara i Rocafort.

90.000 €

Abierta 2026/0013420

Subministraments de grues, lliteres i cadires d’higiene per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona

73.990 €

Abierta 2026/0022492

Subministrament d'equipaments per a la detecció de dispositius electrònics en entorns controlats de la Diputació de Barcelona

58.500 €

Abierta 2026/0010839

Concurs de projectes, amb intervenció de jurat, per a la selecció d’una proposta d’intervenció, que servirà de base per a la contractació dels serveis de redacció del Projecte bàsic i d’execució, certificació d’eficiència energètica de l’edifici, posterior direcció d’obra, direcció d’execució d’obres i monitorització de la “Rehabilitació de l’edifici d’habitatges de la Plaça de la República, 9 de Montesquiu sota l’estàndard Passivhaus”.

255.130 €

Abierta 2026/0010839

Concurs de projectes, mitjançant procediment restringit a cinc concursants, amb intervenció de jurat, per a la selecció d’una proposta d’intervenció, que servirà de base per a la contractació dels serveis de redacció del Projecte bàsic i d’execució, certificació d’eficiència energètica de l’edifici, posterior direcció d’obra, direcció d’execució d’obres i monitorització de la “Rehabilitació de l’edifici d’habitatges de la Plaça de la República, 9 de Montesquiu sota l’estàndard Passivhaus”.

199.275 €