Camí verd Ctra. C150a accés Parc de la Draga de Banyoles

Expediente: X2026000271

Realització de les obres previstes al Projecte Bàsic i Executiu d'implantació d'un camí verd i creació d'un pas segur a través de la Ctra C-150a per accedir al Parc de la Draga de Banyoles.

165.736
Presupuesto base
165.736
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
4 feb 2026, 18:06

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 feb 2026
Anuncio de Pliegos 4 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 abr 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)