Formalizada Servicios

C23-26 SERVEI DE RETIRADA, TRANSPORT I DESCÀRREGA D’ORGÀNICA PRETRACTADA DEL CENTRE COMARCAL DE TRACTAMENT DE RESIDUS DEL VALLÈS ORIENTAL

Expediente: C23-26

L’objecte del contracte és el servei de retirada, transport i descàrrega d’orgànica pretractada del CCTRVO.

59.625
Presupuesto base
59.625
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
9 jul 2026, 17:22

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jul 2026
Anuncio de Pliegos 9 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 ago 2026
Anuncio de Formalización 5 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de CONSORCI PER A LA GESTIÓ DES RESIDUS DEL VALLÈS ORIENTAL

En la misma provincia (Barcelona)