C19-26 OBRES D’EXECUCIÓ DE LA NOVA DEIXALLERIA DEL CONSORCI PER A LA GESTIÓ DELS RESIDUS DEL VALLÈS ORIENTAL UBICADA A MUNICIPI DE CALDES DE MONTBUI

Expediente: C19-26

L’objecte del contracte són les obres d’execució de la nova deixalleria del Consorciubicada al municipi de Caldes de Montbui. Les obres es classifiquen com a ordinària d’obra nova i reforma d’acord amb el queestableix l’article 12 del Decret 179/1995, de 13 de juny, pel qual s’aprova elReglament d’obres, activitats i serveis dels ens locals, ja que és una obra de primerestabliment amb la creació d’un bé immoble amb l’edifici d’equipament.

855.695
Presupuesto base
855.695
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Caldes de Montbui, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 15:22

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 jul 2026
Anuncio de Formalización 6 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de CONSORCI PER A LA GESTIÓ DES RESIDUS DEL VALLÈS ORIENTAL

En la misma provincia (Barcelona)