C18-26 OBRES PER AL CANVI DE FAÇANES DE LES NAUS DE PRETRACTAMENT, DE TÚNELS, DE COMPOSTATGE I DE REFÍ, I COBERTA BIOFILTRE DE DIGESTIÓ ANAERÒBICA I DE COMPOSTATGE DE LA PLANTA DEL CENTRE COMARCAL DE TRACTAMENT DE RESIDUS DEL VALLÈS ORIENTAL

Expediente: C18-26

L'objecte del contracte és el subministrament i muntatge de les façanes de les naus de Pretractament, de Compostatge, de Túnels i de Refí i la coberta del Biofiltre, del Centre Comarcal de Tractament de Residus del Vallès Oriental. L'abast del contracte inclou tots els serveis, materials i equips, mitjans mecànics i d’elevació, i personal que es requereixin per a l'execució d'aquest contracte amb les indicacions del Plec de prescripcions tècniques, així com el detall de les tasques a efectuar.

440.823
Presupuesto base
440.823
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vallès Oriental, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2026, 13:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de CONSORCI PER A LA GESTIÓ DES RESIDUS DEL VALLÈS ORIENTAL

En la misma provincia (Barcelona)