Formalizada Suministros

Bateries amb muntura V-Mount de 98 Wh Bateries amb muntura V-Mount de 140 Wh Bateries amb muntura V-Mount de 210 Wh Bateries DV per a càmera SONY de 90 Wh sèrie BP-U o d'altres models de similars característiques tècniques, compatibles amb càmeres PXW-Z280 i ILME-FX6 Bateries DV per càmera PANASONIC 65Wh USB-C D-TAP o d'altres models de similars característiques tècniques, compatibles amb càmeres AJ-PX270 Carregadors de bateries per càmeraV-Mount

Expediente: 2601AM02

Contrato de suministros formalizado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 31158100. Adjudicado el 13 may 2026 a MAS QUE VIDEO PROFESIONAL, S.A.. Se recibieron 8 ofertas.

100.000
Presupuesto base
200.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
31158100
Publicación
4 mar 2026, 18:29
Fecha límite
11 feb 2026, 14:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
MAS QUE VIDEO PROFESIONAL, S.A.
NIF
A60573276
Ofertas recibidas
8

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)