Formalizada Concesión de servicios

AUTORITZACIÓ PER A LA UTILITZACIÓ DE LES INSTAL·LACIONS DEL PAVELLÓ FIRAL D’OLOT PER A LA NIT DE NADAL I LA NIT DE CAP D’ANY DELS ANYS 2025 I 2026

Expediente: CCS12025000070

L’objecte del contracte és l’autorització administrativa d’ús privatiu del dret d’utilització de les instal·lacions de l’edifici municipal Pavelló Firal situat al carrer Madrid 2, d’Olot, els dies 24 i 31 de desembre, amb motiu de les celebracions de la nit de Nadal i de la nit de Cap d’any.\nLa concessió no implica ni la cessió de la titularitat del domini públic, que correspon a l’Ajuntament d’Olot, ni de les facultats annexes a dita titularitat, i s’entén atorgada salvant dels drets de propietat, sens perjudici d’altri i a risc del concessionari, en els termes de l’article 61 del Decret 336/1988, de 17 d’octubre, pel qual s’aprova el Reglament del patrimoni dels ens locals.

12.000
Presupuesto base
12.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
19 nov 2025, 14:10

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 nov 2025
Anuncio de Pliegos 19 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 nov 2025
Anuncio de Formalización 19 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)