Abierta Sin plazo publicado Servicios

Auditoria de la votació electrònica cambres de comerç

Expediente: EMO-2027-8

Servei d'auditoria del procés electoral mitjançant el vot electrònic de les eleccions per sufragi dels electors i electores de les cambres oficials de comerç, indústria, serveis i navegació de Catalunya

83.370
Presupuesto base
83.370
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 16:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Departament d'Empresa i Treball

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:10