Formalizada Servicios

Assistència tècnica per realitzar un suport tècnic al Servei de Supervisió de Projectes de la Direcció General d'Infraestructures de Mobilitat per la revisió dels projectes.

Expediente: PTOP-2026-7

Contrato de servicios formalizado por Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 71311000. Adjudicado el 18 feb 2026 a PARMA INGENIERÍA, SL. Se recibieron 2 ofertas.

68.100
Presupuesto base
136.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71311000
Publicación
4 mar 2026, 18:38
Fecha límite
5 sep 2025, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
PARMA INGENIERÍA, SL
NIF
B25665738
Importe
54.000
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 5 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 18 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:46

Más licitaciones de Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica