Adjudicada Servicios

Assistència tècnica per a la redacció del plec per a la licitació del servei de neteja viària, recollida i transport de residus municipals i gestió de deixalleries municipals

Expediente: 3494/2026

Servei d'assistència tècnica per a la redacció del plec per a la licitació del servei de neteja viària, recollida i transport de residus municipals i gestió de deixalleries municipals i suport tècnic a l’Ajuntament durant el procediment de licitació fins a la formalització del contracte.

38.760
Presupuesto base
38.760
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cunit, Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 13:52

Organismo contratante

Ajuntament de Cunit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 ago 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Cunit

En la misma provincia (Tarragona)