Adjudicada Servicios

Assistència tècnica per a la Direcció d’Obra i la Coordinació en matèria de Seguretat i Salut de les obres de “Millora d’impermeabilitat de la zona d’adducció sobreeixidor de la presa de la Palma d’Ebre. TM Palma d’Ebre (Ribera d’Ebre), amb número d’expedient AG-2026-36”

Expediente: AG-2026-40

Assistència tècnica per a la Direcció d’Obra i la Coordinació en matèria de Seguretat i Salut de les obres de “Millora d’impermeabilitat de la zona d’adducció sobreeixidor de la presa de la Palma d’Ebre. TM Palma d’Ebre (Ribera d’Ebre), amb número d’expedient AG-2026-36”

12.826
Presupuesto base
5.178
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Palma d'Ebre, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 feb 2026, 15:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 feb 2026
Anuncio de Pliegos 25 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 feb 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 22:35

Más licitaciones de Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació

En la misma provincia (Tarragona)