En evaluacion Servicios

Assistència tècnica i coordinació de seguretat i salut dels contractes de serveis d'execució d'operacions d'obra civil, de senyalització horitzontal, d'instal·lacions elèctriques, de ferms, d'estructures i d'actius geotècnics

Expediente: PTOP-2026-8

Contrato de servicios en evaluación por Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 71311210.

1.875.571
Presupuesto base
9.752.970
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71311210
Publicación
1 jul 2026, 12:07
Fecha límite
18 sep 2025, 15:00
Duración
1 año
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2026
Anuncio de Pliegos 1 jul 2026
Fin Plazo Presentación 18 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica