En evaluacion Servicios

Assistència Tècnica i coordinació de seguretat i salut de les obres de nou pas per a vianants, semaforització i millora de l'entorn per a l'accés a la urbanització CARRER BELLAIRE. LES PRESES.". CLAU: PC-CGG-24126.

Expediente: PTOP-2026-99

Contrato de servicios en evaluación por Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 71247000.

22.835
Presupuesto base
29.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71247000
Publicación
15 jun 2026, 16:04
Fecha límite
1 jul 2026, 15:00
Duración
3 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación 1 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jul 2026, 19:00

Más licitaciones de Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica