En evaluacion Servicios

Assistència tècnica a l' ICAEN en els àmbits del medi ambient, l'agricultura, l'urbanisme i el territori en la realitzaciódel pla territorial sectorial per a la implantació de les energies renovables a Catalunya (PLATER), en la seva nova fase que comença al 2026. Aquesta nova fase requereix un nou suport de naturalesa similar al de l’anterior contractació però amb un enfocament especialment centrat en l’anàlisi de les aportacions que es puguin rebre en la fase d’exposició pública i de la tramitació ambiental del pla.

Expediente: ICAEN-2026-1

Contrato de servicios en evaluación por Institut Català d'Energia (ICAEN). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 22 meses. Categoría CPV 71318000.

130.125
Presupuesto base
130.125
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71318000
Publicación
16 mar 2026, 09:20
Fecha límite
1 abr 2026, 01:59
Duración
22 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 mar 2026
Anuncio de Pliegos 16 mar 2026
Fin Plazo Presentación 1 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Institut Català d'Energia (ICAEN)