Formalizada Servicios

Assessorament en gestió laboral

Expediente: 2026/00000002B

Contrato de servicios formalizado por Comu Sant Quirze del Vallès, SL en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 79631000. Adjudicado el 27 ago 2026 a GRUP CARLES GESTIÓ I PROJECTES S.L. Se recibieron 5 ofertas.

14.400
Presupuesto base
31.680
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79631000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 ago 2026, 12:04

Adjudicación

Adjudicatario
GRUP CARLES GESTIÓ I PROJECTES S.L
NIF
B63344329
Importe
10.800
Ofertas recibidas
5

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ago 2026, 12:04
Anuncio de Pliegos 28 ago 2026, 12:04
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización 27 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 ago 2026, 04:22

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta BCN-176/2026

Servicio De Información Y De Atención A Pasajeros Y Usuarios En El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

531.045 €

Abierta 001_26002477

Serveis de producció, regidoria, coordinació tècnica, execució i difusió d¿activitats culturals al Districte de Sarrià - Sant Gervasi durant els anys 2026 a 2027

115.818 €

Abierta 6623/2026

Prestació del servei de pati obert de cap de setmana de Calella.

29.943 €

Abierta B3202026000077

Organització d’un esdeveniment cultural relacionat amb el mon literari

15.000 €

Abierta 2026/0027134

Servei per a la realització del Sondeig anual d’Opinió a Catalunya

68.000 €

Abierta SAB_2026000051

L’objecte d’aquest contracte el constitueix el servei de producció global i realització del parc de Nadal «Saló Infantil Adrilàndia» pels anys 2027-28. Donat que les dates de realització del saló són els dies 3 i 4 de gener es fa necessari que l’organització de l’activitat es desenvolupi durant l’any anterior a l’edició. Així doncs parlarem dels anys 2026, 2027 i 2028 (edicions de 2027 i de 2028 respectivament) La prestació del servei ha de consistir en la producció tècnica i logística total i necessària de tots els actes unitaris i tasques per a organitzar i desenvolupar el parc de nadal de forma integral i, per tant, incloent no només les activitats de lleure infantil i juvenil, jocs i tallers sinó també tot el personal tècnic de gestió de les activitats, coordinació d’espais i de materials i del projecte en general , així com al subministrament de materials i infraestructures diverses (tanques, cadires, carpes, inflables, circuits de joc, senyalitzacions, etc.) i tota la logística que calgui proporcionar per a la realització de l’activitat i que es relaciona al plec, així com la contractació d’activitats que es determinin des del servei d’Infància i Joventut municipal.

172.958 €

Abierta 2026/LIC/0039

Servicios de renovación y mantenimiento de los servicios de alarma y videovigilancia de edificios e instalaciones de Mutua Intercomarcal

21.216 €

Abierta 2026/0017940

Serveis de realització de fotografia d'obres d'art i béns patrimonials mobles del Fons Historicoartístic de la Diputació de Barcelona

10.200 €

Abierta 2025/0053971

Acord marc per a la prestació dels serveis d’assessorament i suport als ens locals de la província de Barcelona en matèria de participació ciutadana, amb la selecció d'un màxim de 5 empreses

123.750 €

Abierta 006_26002126

Serveis d’auxiliars de mobilitat per a les Festes de la Mercè 2026 de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

78.542 €

Más licitaciones de Comu Sant Quirze del Vallès, SL