Asfaltatge d’un tram del camí dels Metges, a la zona dels refugis de les Gavarres, en el terme municipal de Cassà de la Selva

Expediente: X2025000554

L’objecte del projecte consisteix en l’asfaltatge d’un tram del camí dels Metges a la zona dels refugis de les Gavarres, en el terme municipal de Cassà de la Selva.

144.468
Presupuesto base
144.468
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
7 ago 2025, 13:55

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 ago 2025
Anuncio de Pliegos 7 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 jul 2025
Anuncio de Formalización 7 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)