Formalizada Suministros

Arrendament, muntatge, manteniment i desmuntatge de les carpes i estands de la Fira de Sant Isidre de Solsona

Expediente: 39/2026

Contrato de suministros formalizado por Consell Comarcal del Solsonès en Lleida. Categoría CPV 39154100. Adjudicado el 16 abr 2026 a CARPES EGARAS.L.. Se recibió 1 oferta.

11.365
Presupuesto base
45.460
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39154100
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 13:38
Fecha límite
23 mar 2026, 10:00

Adjudicación

Adjudicatario
CARPES EGARAS.L.
NIF
B72682115
Importe
10.944
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Consell Comarcal del Solsonès

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 16 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 abr 2026, 04:26

Mismo sector y zona (39 en Lleida)

Abierta 2025/8-41

La implementació del sistema dinàmic d’adquisició (SDA) per l’acreditació de proveïdors de material de marxandatge del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida per l’acreditació de proveïdors de material de marxandatge del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida

En evaluacion 359/2026

L'objecte d’aquest contracte és el subministrament i instal.lació de 20 entoldats/cortines motoritzades, per la tancament lateral del pavelló esportiu d'Artesa de Lleida

51.240 €

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0005

Subministrament, instal·lació i reubicació, si s’escau, de mobiliari de promoció econòmica, comerç, i recaptació executiva.

41.095 €

Formalizada 2026 LEDA CPUB SUB 05

Subministrament de mobiliari i equipament per a la residència d’estudiants de l’aeroport de Lleida-Alguaire

44.244 €

Formalizada 2026 LEDA CPUB SUB 08

Subministrament (en modalitat de lloguer) i instal·lació de carpes de diferents mides i serveis complementaris per a la fira Lleida airchallenge

33.000 €

Formalizada 364/2026

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, en règim d'adquisició, de 3 parasols quadrats de 6,00 x 6,00 m de lona, amb màstilcentral d’alumini, per tal de cobrir una superfície aproximada de 108 m2de la Plaça Església. L’alçadamínima del parasol, obert, serà de 2,40 m, d'acord amb allò que s'estableix en el Plec de prescripcions tècniques.

20.468 €

En evaluacion 635/2026

Contracte d'obres per a la substitució del paviment de gespa del camp de futbol municipal d'Almacelles

165.103 €

Adjudicada PAT_CON_2026_0006

L’objecte de la licitació és l’adjudicació de les llicències per a l’ocupació temporal de la via publica per a la instal·lació de casetes de venda de pirotècnia per a la revetlla de Sant Joan 2026, atorgades mitjançant un procediment públic i de concurrència competitiva.

5 €

En evaluacion AS23084-0001/2026

L’objecte del contracte és l’execució de les "obres de remodelació integral de la CUINA DE L'ESPITAU VAL D'ARAN" d'acord amb el projecte i els documents tècnics.

498.640 €

Adjudicada 929/2025

Constitueix l’objecte del contracte el subministrament i instal·lació de gespa artificial del camp de futbol 7 annex al camp d’esports municipal de Cervera (Lleida), en substitució de l’actual.

37.066 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Solsonès

Formalizada 253/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camis de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Pavimentació amb mescla bituminosa”

548.577 €

Formalizada 253/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camis de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Pavimentació amb mescla bituminosa”

548.577 €

Formalizada Expedient 252/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camins de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Cunetes de formigó i sistemes de protecció de talussos –“

158.877 €

Formalizada Expedient 252/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camins de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Cunetes de formigó i sistemes de protecció de talussos –“

158.877 €

Adjudicada 345/2026

Contractació del servei de menjador escolar gestionat pel Consell Comarcal del Solsonès en diferents centres educatius públics de la comarca

1.609.592 €