Formalizada Administrativo especial

Arrendament dels espais i serveis amb la Fira internacional de Barcelona per la participació de la Diputació de Lleida al Gastronòmic Fòrum de Barcelona (Exp. 2025/989-340)

Expediente: 2025/28-340

Contrato de contrato administrativo especial formalizado por Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida en Barcelona. Categoría CPV 70310000. Adjudicado el 10 oct 2025 a FIRA INTERNACIONAL DE BARCELONA. Se recibió 1 oferta.

8.936
Presupuesto base
8.936
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
70310000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 09:04

Adjudicación

Adjudicatario
FIRA INTERNACIONAL DE BARCELONA
NIF
Q0873006A
Importe
8.936
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 mar 2026, 03:54

Mismo sector y zona (70 en Barcelona)

Abierta E:2025_3090

L’Ajuntament del Papiol es propietari del ple domini de les finques i que el planejament vigent defineix la classificació del sòl i la seva qualificació de les parcel·les objecte de l’alienació, com: c/ Pi, 6; finca registral 6906; 400,00 m2 (1); Clau 20a/9u Residencial unifamiliar aïllada c/ Pi, 8; finca registral 6907; 400,00 m2 (1); Clau 20a/9u Residencial unifamiliar aïllada c/ Pi, 10; finca registral 6908; 400,00 m2 (1); Clau 20a/9u Residencial unifamiliar aïllada (1) Superfície segons Registre de la Propietat

479.086 €

Abierta E:2025_1488

L’Ajuntament del Papiol es propietari del ple domini de la finca situada al carrer Torrenteres, núm. 2-16 i que el planejament vigent defineix la classificació com a sòl industrial (clau 22a*grau I) amb una superfície de 2.563,59 m2.

797.513 €

Abierta CONTR/2026/0000000365

Servei d’assistència tècnica per a la inscripció al registre de la propietat i la seva coordinació al cadastre de les finques de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya pendents de regularització. (ref. PO98/26)

149.618 €

Abierta 41-26

Acord marc per a la selecció d'immobiliàries que prestin serveis de cerca de localitzacions i informació per a empreses que vulguin aterrar i establir-se a la ciutat de Barcelona.

Abierta DP-2026-30236

Constitueix l’objecte d’aquesta concurrència pública, mitjançant concurs públic, la constitució d’una concessió d’ús privatiu, amb caràcter onerós, a favor de l’entitat/entitats que resultin adjudicatàries del concurs respecte de dos solars propietat de l’Ajuntament de Barcelona, amb la finalitat de destinar-los a la promoció, construcció i gestió d’edificis d’habitatge amb protecció oficial en règim general de lloguer. En concret, aquest concurs públic, comprèn les prestacions principals següents: La constitució de concessions d’ús privatiu a favor de les adjudicatàries d’aquest concurs per un període inicial de 50 anys, prorrogable de manera expressa per un període addicional de 25 anys més, sense que la durada total de la concessió pugui excedir dels 75 anys; la promoció per part de les adjudicatàries d’edificis d’habitatges sobre els solars; la conservació, incloses les inversions de manteniment denominades CAPEX, gestió i explotació per part de les adjudicatàries dels edificis d’habitatges a construir; La cessió en arrendament dels habitatges construïts per les adjudicatàries, en qualitat de titulars de les concessions resultants d’aquesta licitació, per a ús de d’habitatge com domicili habitual i permanent de les arrendatàries; la reversió dels edificis construïts al titular del sòl quan finalitzi la vigència de les concessions, que s’extingiran de manera automàtica transcorregut el seu termini.

Formalizada 51/2026 XAL/2026/0031409

L’objecte del contracte é la cessió del plató llogat en els anteriors programes: l’espai Ailiac (AZULIUS and EFIMERO S.L. B65559981) situalt al Passatge Utset, 14 de Bacelona. Els motius pels quals s’aposta per mantenir l’espai són diversos. La decoració i elements d’atrezzo estan adaptats a les necessitats del programa. La localització permet que les gravacions siguin àgils. L’espai reuneix les característiques òptimes tècnicament i ens permet fer un ús dels elements de decoració i atrezzo adquirits en temporades anteriors.

17.400 €

Formalizada 2025_2835

Contracte de l'arrendament d’un local d’oficines.

22.330 €

Anulada 2026.00078

Contractació del servei de gestió comunitària – seguiment de les obres de rehabilitació del Consorci de l’Habitatge de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

173.421 €

Formalizada 09/2026

Contractació dels serveis de lloguer i manteniment d’espais i aules, instruments musicals i equips informàtics per a la impartició de les classes presencials i en streaming del Màster en Musicoteràpia, de les edicions 26-27, 27-28, 28-29 i 29-30 (en la seva totalitat), de la Fundació Institut de Formació Contínua de la Universitat de Barcelona (IL3-UB)

45.265 €

Adjudicada X2026002750

L’objecte del contracte és el subministrament en règim de lloguer de 8 casetes de fusta “Barraques Bar” per la festa major d’estiu de Sant Vicenç de Castellet del 8 al 15 de juliol.

6.520 €

Más licitaciones de Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida

En evaluacion 2026/57-326

Servei de manteniment, actualització i millora del Sistema d'Informació Socioeconòmica Local (OBSERVATORI 231) de la demarcació de Lleida

91.588 €

En evaluacion 2026/57-326

Servei de manteniment, actualització i millora del Sistema d'Informació Socioeconòmica Local (OBSERVATORI 231) de la demarcació de Lleida. Concretament, el manteniment, l'actualització i la millora del software, les bases de dades, els indicadors i els informes de l’Obsevatori 231 que inclouen informació socioeconòmica local, de tots els municipis de les comarques de Lleida

45.794 €

Formalizada 2025/101-362

arrendament d’espais i serveiscomplementaris amb la Fundació Fira de Lleida per als següents certàmens firals: - SANT MIQUEL GASTRONÒMIC del dia 27 al 29 de setembre de 2025 - AGROBIOTECH, del dia 25 al 27 de novembre de 2025. - MUNICIPALIA, del dia 21 al 23 d´octubre de 2025

67.797 €

Formalizada 2025/121-446

Prestació dels serveis de consultoria i assessorament al Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida (en endavant, Promoció Econòmica) i als ens locals que Promoció Econòmica determini, per a l’obtenció de finançament provinent dels Fons Europeus inclosos en el Pla de Recuperació i Resiliència (Next Generation EU) o d’altres fons i programes europeus, que estiguin alineades amb el Projecte Estratègic per a la Transformació Econòmica de les Terres de Lleida, Pirineu i Aran (2020-2027), els objectius de la Agencia Compartida 2035 o en el marc de qualsevol altre àmbit o prioritat estratègica que Promoció Econòmica consideri adient.

128.697 €

Formalizada 2025/45-7

SERVEI DE MANTENIMENT DEL SISTEMA D’INFORMACIÓ ENERGÈTICA (SIE) PER A LA GESTIÓ DELS CONSUMS I SUBMINISTRAMENTS ENERGÈTICS DELS EQUIPAMENTS MUNICIPALS DELS MUNICIPIS DE LES TERRES DE LLEIDA, PIRINEU I ARAN

62.278 €