Abierta Sin plazo publicado Administrativo especial

Arrendament del bé patrimonial situat al Carrer de La Torre, número 18, 1er-2a per concurs

Expediente: 4306660009-2026-0000304

Arrendament del bé patrimonial situat al Carrer de La Torre, número 18, 1er-2a per concurs

5.491
Presupuesto base
5.491
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Otro procedimiento
Lugar de ejecución
Garidells, els, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 16:10
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament dels Garidells

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament dels Garidells

Abierta 4306660009-2026-0000304

Arrendament del bé patrimonial situat al Carrer de La Torre, número 18,1er-2a per concurs

5.491 €

Anulada 2026-0000278

Contractació d'obres per procediment negociat sense publicitat per a realitzar Projecte d'obres Millores al Polígon d'activitat econòmica UAI-3 dels Garidells

79.360 €

En evaluacion 2026-0000278

Les actuacions aniran adreçades a les obres de millora i reformes puntuals de l’espai públic o d’infraestructures existents així com accions de millora de la mobilitat, seguretat, accessibilitat i sostenibilitat al polígon industrial. Polígon UAI-3. Els Garidells. Identificador: 526837 Es faran actuacions puntuals al polígon i al seu accés des de la rotonda. FASE 1. Arranjament de vials i zona d’espais lliures de l’antiga UAI-3. L’actuació anirà destinada a reparar la calçada i les voreres, replantar arbres, col·locar mobiliari urbà, fer un muret de delimitació, i condicionar la franja d’espai lliure davant la N-240. També es substituirà una de les lluminàries malmesa, es col·locaran dos comptadors d’aigua per sectoritzar el servei i fanals al camí de connexió amb la rotonda. FASE 2. Reparació del paviment del camí de Puigdelfí, camí d’accés al polígon i a la urbanització Font de la Roca, des de la rotonda de la N-240. L’actuació anirà destinada a la millora de part del ferm del camí amb senyalització vertical i col·locació de reductors de velocitat. També es canviarà la tapa de les arquetes de serveis per unes de més resistents al trànsit.

79.360 €

Formalizada 2025/463

El objeto del proyecto “Restauración del Castillo de Els Garidells. Fase V” es la adecuación y puesta en uso, por parte de la administración, de un espacio del castillo de Els Garidells excavada mediante métodos arqueológicos en el transcurso de las fases de restauración anteriores. Este ámbito corresponde al sótano de la Torre del Homenaje. El uso que albergará el espacio acondicionado será museístico y de divulgación de la historia castillo dels Garidells, así como del municipio, sus habitantes y su entorno. Para ello, se propone la adecuación de la cota de circulación, la recuperación funcional de las escaleras interiores, la cubrición de estas para prevenir el acceso de agua por el foso de la escalera y la impermeabilización del suelo de la planta baja para evitar las filtraciones al sótano. La finalidad de las obras que se pretenden con el proyecto, es el desarrollo de la propuesta de actuaciones en el interior del castillo para adecuar el espacio del sótano a un nuevo uso como ámbito museístico-divulgativo, al tiempo que se plantean los trabajos necesarios de conservación restauración para sanear y consolidar los paramentos verticales de dicho espacio.

112.575 €

Anulada 2026-0000221

Contractació d'obres per procediment obert simplificat sumàri per a realitzar Projecte d'obres Millores al Polígon d'activitat econòmica UAI-3 dels Garidells

79.360 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Abierta AT26158_O

OBRES DE REPARACIÓ DE LA SOLERA I PARETS DEL DIPÒSIT INSTITUT PERE MATA

244.724 €

Abierta 4304450006-2026-0003041

Contracte obert simplificat d'obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura

202.300 €

Abierta AT26158_O

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació d’execució de les obres de reparació de la solera i parets del dipòsit IPM de la divisió AIGÜES DE REUS de la societat REUS SERVEIS MUNICIPALS SA.

244.724 €