Abierta Sin plazo publicado Suministros

Armaris compactes i prestatgeries MAC Empúries

Expediente: ACPC-2026-1693

L'objecte d'aquest contracte mixt és el subministrament i la instal·lació d'armaris compactes mòbils i prestatgeries homologats per a la primera planta (-1) de l'edifici de reserves arqueològiques de la seu d'Empúries del Museu d'Arqueologia de Catalunya [c/ Puig i Cadafalch, s/n, 17130 L'Escala].

101.470
Presupuesto base
101.470
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 17:38
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10