Abierta 15 sep 2026 (14d 18h) Servicios

Aransalut té la necessitat de realitzar el contracte del “Servei d'assistència tècnica especialitzada per a l'elaboració integral del PLA ESTRATÈGIC 2027-2031 d’ ARAN SALUT”,incloent el diagnòstic, la definició estratègica, la validació institucional i el sistema de seguiment.

Expediente: AS 3085-0008/2026

Contrato de servicios publicado por Conselh Generau d'Aran en Lleida. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 79411000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 sep 2026.

52.000
Presupuesto base
52.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79411000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 14:03
Fecha límite
15 sep 2026, 23:59 (14d 18h)
Duración
6 meses

Organismo contratante

Conselh Generau d'Aran

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (79 en Lleida)

Abierta 2026/103-383

Contractació per la prestaciódels serveis per a l’edició, plegat, ensobrat i dipòsit dels efectes postals per l’OrganismeAutònom de Gestió i Recaptació de Tributs Locals

81.240 €

Abierta 2026/250054

Servicio de vigilancia sin armas para las sedes de la Dirección Provincial de la Tesorería General de la Seguridad Social en Lleida y de la Administración 25/02 de Balaguer para el periodo de 01.10.2026 a 30.09.2027

203.707 €

Abierta 2026/98-4466

Servicio integral de diseño, producción, alquiler, transporte, montaje, desmontaje, mantenimiento y almacenamiento de un stand tipo para certámenes en que participe la Diputació de Lleida durante los años 2027 y 2028

417.368 €

Abierta SER_OBE_2026_0012

L’objecte d’aquest contracte és prestar serveis de suport tècnic per a la realització de la comunicació i difusió del programa anual d’activitats del MORERA. Museu d’Art Modern i Contemporani de Lleida.

29.018 €

Abierta 2026 APC CPUB SER 16

Servei de vigilància i seguretat dels aeroports de Lleida- Alguaire i Andorra-La Seu d’Urgell.

2.030.551 €

Formalizada 2026SER86

Implantació de l’expedient digital, expedients de personal i de tesis en el marc de la transformació digital de la UdL

25.636 €

Adjudicada SER_NSP_2026_0009

L’objecte del present contracte és la difusió de les activitats de l’Ajuntament de Lleida i dels continguts d’interès per a la ciutadania a l’emissora UA1 Lleida Ràdio del Grup Simalro SL amb CIF B25635186, mitjançant falques publicitàries.

29.855 €

En evaluacion SER_OBE_2026_0014

El servei s’orienta a donar suport comunicatiu al desplegament del Pacte, reforçant-ne la visibibilitat, la comprensió i la implicació ciutadana mitjançant una comunicació positiva, inclusiva i transformadora

23.092 €

Formalizada CONTR/2026/0000000137

Servei d’auditories internes i suport tècnic dels sistemes de medi ambient i qualitat de les explotacions de Boí Taüll (Ref.POS69/26)

2.100 €

Formalizada AG-2026-1045

Patrocini institucional del DARPA a la Fira MOS-Sant Miquel 2026 dins la Fira de Sant Miquel de Lleida.

80.015 €

Más licitaciones de Conselh Generau d'Aran