Adjudicada Suministros

Aquest servei té com a objectiu cobrir dues necessitats principals: - Proporcionar a la Direcció de Tecnologia (CIO) i a la Vicegerència d'Operacions una font d'informació i un "observatori de mercat" sobre tecnologies de la informació per donar suport a la presa de decisions. - Dotar els estudiants de determinats graus i màsters (com Informàtica, Multimèdia, Dret o Economia) d'una eina potent de consulta especialitzada en l'àmbit tecnològic per al seu desenvolupament acadèmic i professional

Expediente: NSU00001/2026

Contrato de suministros adjudicado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 48514000. Adjudicado a GARTNER ESPAÑA, S.L.. Se recibió 1 oferta.

286.050
Presupuesto base
286.050
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
48514000
Publicación
19 jun 2026, 12:06
Fecha límite
6 jul 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
GARTNER ESPAÑA, S.L.
NIF
B84184217
Importe
286.050
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2026
Anuncio de Pliegos 19 jun 2026
Fin Plazo Presentación 6 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 06:23