Adjudicada Servicios

Aquest servei es formula com una acció social i educativa, complementària al servei de transport escolar, programada en horari no lectiu, amb l’objectiu de conciliar l’horari del transport escolar amb l’horari lectiu de l’escola, recepcionant i acollint, durant l’estona prèvia a l’inici de les classes al matí, i durant l’estona d’espera a la sortida de l’escola a la tarda, a tots els alumnes de les escoles públiques de Roses que constin inscrits al servei de transport escolar del municipi.

Expediente: 2025/001428

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Roses en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 85312110. Adjudicado a ANNCON LLEURE I OCI SL. Se recibieron 2 ofertas.

48.867
Presupuesto base
124.637
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85312110
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
24 mar 2026, 12:03
Fecha límite
9 abr 2026, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
ANNCON LLEURE I OCI SL
NIF
B17767583
Importe
45.101
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (85 en Girona)

Abierta X2026/564

El plec de prescripcions tècniques té com a finalitat definir les característiques tècniques i funcionals del servei necessari per al desenvolupament del servei de lleure socioeducatiu per infants de l’Estartit anomenat la Llongada. El servei està reconegut per la Llei 14/2010, de 27 de maig, dels drets i les oportunitats en la infància i l’adolescència, realitzant una tasca socioeducativa, preventiva, comunitària i de lleure des de la vessant de l’educació social.

58.115 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 029-2026-0049

Gestión y prestación del transporte Sanitario para los pacientes de Mutua Universal en la provincia de Girona.

56.715 €

Formalizada 2025/288

Servei de gestió i control de colònies de gats ferals en els municipis de la comarca que han delegat la prestació del servei en el Consell Comarcal

93.215 €

En evaluacion GENE2026004566 (X2026004634)

Gestió del servei municipal d’habitatge de Castell d’Aro, Platja d’Aro i s’Agaró

125.956 €

Prevista AP16/26

Servicio de médico al dispensario médico de la estación de montaña de Vall de Nuria (RE. AP16/26)

179.178 €

En evaluacion N202600485

Servicio de Atención Sociosanitaria de Larga Estancia en Régimen de Ingreso en el ámbito territorial de Girona y área de influencia.

49.200 €

En evaluacion 2026/708

Serveis d'intervenció socioeducativa de prevenció diürna als municipis de Sant Miquel de Fluvià, Sant Pere Pescador, La Jonquera i Saus-Camallera

111.546 €

Formalizada 2024/LIC/0099

Servicio de atenciones ambulatorias y rehabilitación en Lloret de Mar

29.984 €

En evaluacion 2026/5/1403

servei social bàsic que té com a objectiu general realitzar una tasca preventiva fora de l’horari escolar, que dona suport, estimula i potencia l’estructuració del desenvolupament de la personalitat, la socialització, l’adquisició d’aprenentatges bàsics i l’esbarjo, i compensa les deficiències socioeducatives de les persones ateses mitjançant el treball individual, grupal, la família, el treball en xarxa i amb la comunitat.

497.357 €

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €