Formalizada Servicios

Aquest servei ens permet tenir les dades d\'audiència dels nostres continguts a la xarxa en qualsevol dels sistemes de distribució digital i a les XXSS i la comparativa amb la competència, , així com les eines per una millor targetització de l\'audiència amb finalitats comercials.

Expediente: 2603NS03

Contrato de servicios formalizado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79330000. Adjudicado el 13 may 2026 a Comscore BV. Se recibió 1 oferta.

86.700
Presupuesto base
86.700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
79330000
Publicación
11 ago 2026, 10:03
Fecha límite
30 mar 2026, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Comscore BV
NIF
NL805324069B01
Importe
86.700
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 ago 2026
Anuncio de Pliegos 11 ago 2026
Fin Plazo Presentación 30 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)