Formalizada Servicios

Aquest Plec té per objecte la contractació dels següents serveis a prestar al Museu Comarcal de l’Urgell, al Museu Trepat, a la Sala Marsà i al Teatre Ateneu. - El control de les sales d'exposicions (permanents i temporals). - El control dels visitants i demés persones que es trobin en les instal·lacions. - La custodia i comprovació, si s'escau, del bon estat i funcionament de les instal·lacions. - Les tasques de recepció, comprovació de visitants i orientació dels mateixos. - Control d'entrades, documents o carnets privats. - Atenció telefònica (rebre trucades, desviament de trucades etc.). - Connectar i desconnectar l’alarma. - El personal auxiliar controlarà que no es causi cap dany a les obres d'art, instal·lacions o persones, i informarà immediatament a la persona responsable municipal del contracte. - Al detectar qualsevol tipus de sinistre i/o avaria, donarà compte, en el seu cas, al responsable municipal del contracte, o al servei mèdic i/o altres serveis d’urgència d'exterior, que requereixi el sinistre. - En general totes aquelles que per la persona responsable del contracte municipal se'ls encomani per al funcionament del servei adequades per un auxiliar de serveis de museu. Concretament al Museu Comarcal de l’Urgell i al Museu Trepat també s’hi inclouen els següents serveis: - Tasques de gestió administrativa, tals com efectuar petites vendes a la botiga del Museu, venda d’entrades, control de caixa, estocs, entre altres, totes elles adequades a un auxiliar de serveis de museu.

Expediente: 001/2025/9772/I264

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Tàrrega en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 79714000. Adjudicado el 15 abr 2026 a GRUP SERVEIS 08700 IGUALADA SL. Se recibieron 3 ofertas.

118.753
Presupuesto base
142.503
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79714000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 14:04
Fecha límite
9 feb 2026, 15:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
GRUP SERVEIS 08700 IGUALADA SL
NIF
B67582544
Importe
118.753
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tàrrega

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 may 2026, 06:24

Mismo sector y zona (79 en Lleida)

Abierta AS 3085-0008/2026

Aransalut té la necessitat de realitzar el contracte del “Servei d'assistència tècnica especialitzada per a l'elaboració integral del PLA ESTRATÈGIC 2027-2031 d’ ARAN SALUT”,incloent el diagnòstic, la definició estratègica, la validació institucional i el sistema de seguiment.

52.000 €

Abierta 3085-0007/2026

Custòdia e vigilancia deth ramat comunau de Vilamòs entara promocion dera Bioeconomia, gestion forestau e reduccion deth risc d'incendi

90.043 €

Abierta 2026/103-383

Contractació per la prestaciódels serveis per a l’edició, plegat, ensobrat i dipòsit dels efectes postals per l’OrganismeAutònom de Gestió i Recaptació de Tributs Locals

81.240 €

Abierta 2026/98-4466

Servicio integral de diseño, producción, alquiler, transporte, montaje, desmontaje, mantenimiento y almacenamiento de un stand tipo para certámenes en que participe la Diputació de Lleida durante los años 2027 y 2028

417.368 €

Abierta SER_OBE_2026_0012

L’objecte d’aquest contracte és prestar serveis de suport tècnic per a la realització de la comunicació i difusió del programa anual d’activitats del MORERA. Museu d’Art Modern i Contemporani de Lleida.

29.018 €

Abierta 2026 APC CPUB SER 16

Servei de vigilància i seguretat dels aeroports de Lleida- Alguaire i Andorra-La Seu d’Urgell.

2.030.551 €

Formalizada SER_NSP_2026_0008

Difusió d’informacions diverses i de les activitats dels diferents departaments de l’Ajuntament de Lleida, a través de mòduls publicitaris (cada anunci està format per un número determinat de mòduls, en funció de les característiques i dimensió que hagi de tenir cada anunci).

46.310 €

Formalizada SER_NSP_2026_0007

L’objecte del present contracte és la difusió d’informacions diverses i de les activitats dels diferents departaments de l’Ajuntament de Lleida, a través de mòduls publicitaris (cada anunci està format per un número determinat de mòduls, en funció de les característiques i dimensió que hagi de tenir cada anunci).

87.972 €

Formalizada 2026SER86

Implantació de l’expedient digital, expedients de personal i de tesis en el marc de la transformació digital de la UdL

25.636 €

Adjudicada SER_NSP_2026_0009

L’objecte del present contracte és la difusió de les activitats de l’Ajuntament de Lleida i dels continguts d’interès per a la ciutadania a l’emissora UA1 Lleida Ràdio del Grup Simalro SL amb CIF B25635186, mitjançant falques publicitàries.

29.855 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tàrrega

Abierta 001/2026/7202/I266

CONTRACTE ADMINISTRATIU MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE LA CLIMATITZACIÓ A LA BIBLIOTECA DE TÀRREGA - Germanes GÜELL

209.081 €

Abierta 001/2026/7202/I266

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de la climatització de la Biblioteca Pública de Tàrrega, mitjançant la substitució dels equips existents per nous sistemes d’alta eficiència energètica, concretament el subministrament de 6 equips independents segons les disposicions previstes a la pàg. 20 i ss del projecte

209.081 €

Abierta 001/2026/7506/I261

1. Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega, aprovat definitivament per la Junta de Govern Local, d’acord amb les determinacions, prescripcions, plànols, pressupost i resta de documents que integren el projecte. 2. L’actuació comprèn, entre d’altres: • la substitució del sistema de control existent; • la renovació dels autòmats programables (PLC); • la implantació d’una arquitectura redundant d’alta disponibilitat; • la renovació de la xarxa de comunicacions mitjançant fibra òptica; • la implantació del sistema de supervisió, control i gestió; • l’actualització del sistema de control de l’EBAR de Tàrrega; • la implantació de sistemes de comunicació redundants i segurs; • la integració de les instal·lacions existents amb el nou sistema; • la posada en servei, proves, parametrizació i legalització de les instal·lacions; • la formació del personal municipal quan sigui procedent; • el lliurament de la documentació final prevista en el projecte. 3. L’objecte contractual es correspon íntegrament amb el definit en el projecte aprovat.

257.617 €

Abierta 001/2026/7506/I261

Contractació de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega.

257.617 €

Abierta 001/2026/7381/I264

És objecte del present plec la contractació del servei consistent en la redacció del Pla Local d’Habitatge del municipi de Tàrrega, de conformitat amb l’abast definit a la clàusula 4 delPPTP. Amb aquest Pla es pretén recollir la radiografia actual en matèria d’habitatge a Tàrrega i el full de ruta a seguir en els propers 6 anys on es valorin les accions i serveis que s’estan portant a terme actualment i a la vegada ha de permetre planificar i coordinar noves accions per a donar resposta a les necessitats que es detectin en la diagnosi.

30.964 €