Desierta Servicios

Aquest contracte té per objecte les tasques de manteniment i conservació dels monòlits de sòl de l’Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya, d’acord amb les especificacions indicades en el plec de prescripcions tècniques.

Expediente: ICGC-2026-41

Contrato de servicios declarado desierto por Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya. Categoría CPV 71351910.

9.650
Presupuesto base
11.580
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71351910
Publicación
12 jun 2026, 10:03
Fecha límite
29 jun 2026, 15:00

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2026
Anuncio de Pliegos 12 jun 2026
Fin Plazo Presentación 29 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jul 2026, 06:24

Más licitaciones de Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya