Adjudicada Suministros

Aquest contracte té per objecte l'adquisició d’un tràiler i d’una plataforma adaptable a aquest, amb la finalitat que puguin ser utilitzats conjuntament com a carrossa de Reis en els actes de celebració de la cavalcada reial organitzada per l’ajuntament. L’abast del contracte inclou el subministrament, el transport i, si escau, el muntatge bàsic de la plataforma sobre el tràiler, garantint que compleixi amb els requisits tècnics, l’homologació i de seguretat necessaris per a l’ús previst. Així mateix, la plataformahaurà de ser apta per a ser decorada i transformada segons les necessitatsescenogràfiques pròpies de la festivitat.

Expediente: 153022F

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de la Roca del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 34223300. Adjudicado a Iniciatives Jorsan 2002 SL. Se recibió 1 oferta.

42.180
Presupuesto base
42.180
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34223300
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:44
Fecha límite
9 dic 2025, 13:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
Iniciatives Jorsan 2002 SL
NIF
B62997622
Importe
42.150
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:57

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Más licitaciones de Ajuntament de la Roca del Vallès

Abierta 201553K

Servei de transport amb autocar per les activitats esportives, educatives, culturals, de de lleure i de promoció de la salut, organitzades o coordinades per l'Ajuntament

47.487 €

Formalizada 198681-X

Actuació artística del grup musical Els Catarres a la Festa Major d'estiu de la Roca del Vallès

18.000 €

Formalizada 198681-X

Contractació del servei d'actuació del grup musical Els Catarres per a la Festa Major d'estiu de la Roca del Vallès 2026, el divendres 11 de setembre a la carpa de Festa Major, situada a la Plaça Sant Jordi com a grup cap de cartell.

18.000 €

En evaluacion 181944A

Reparació de les patologies detectades a l'edifici del Centre Cultural de la torreta i l'adequació de la seva terrassa.

175.234 €

Formalizada 164536A

El present contracte té per objecte la contractació del servei de repartiment domiciliari de publicacions oficials amb o sense adreça ni destinatari vinculades a campanyes de comunicació, entre les quals s’inclouen butlletins, revistes municipals, programes de festes majors i de les festes anuals del municipi com les de Nadal, tríptics de nous serveis municipals, repartiments de cartes sobre qualsevol matèria, domicilis de gent gran, repartiments a domicilis de gent gran i a domicilis d'un nucli concret, etc. En definitiva, disposar d’un servei postal, porta a porta, amb la finalitat de fer arribar l’acció municipal i els serveis que presta a la ciutadania. També s’inclou amb l’objecte del contracte la penjada de cartells informatius o de difusió comunicativa d’activitats en els punts d’enganxada habilitats per l’Ajuntament.

79.955 €