En evaluacion Servicios

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis de manteniment preventiu i correctiu d’extintors, sistemes de detecció i alarma dels diferents edificis del Consell Comarcal del Pla de l’Estany que consten a la clàusula 2 del Plec de prescripcions tècniques particulars, sobre Àmbit d’actuació, així com als annexos I i II, del mateix Plec.

Expediente: X2026000972

Contrato de servicios en evaluación por Consell Comarcal del Pla de l'Estany en Girona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50413200.

12.575
Presupuesto base
26.080
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
50413200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
9 jun 2026, 14:05
Fecha límite
23 jun 2026, 16:00
Duración
2 años

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jun 2026
Anuncio de Pliegos 9 jun 2026
Fin Plazo Presentación 23 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (50 en Girona)

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta AECTHC-2026-131

Mantenimiento de los equipos de electromedicina i parque biomèdico del Hospital de Cerdanya

1.196.400 €

Abierta 6868/2026

Servicios de grúa para la retirada de vehículos y la gestión de vehículos fuera de uso.

285.506 €

Abierta CSE/AH04/1101479012/27/PO

servei de manteniment dels elements mecànics de les unitats de climatització i bombeig d’aigua de l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta

160.357 €

Abierta CSE/AH04/1101478561/27/PO

Servei de manteniment del sistema de protecció contra incendis per a l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta

54.184 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000270

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

80.000 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000269

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

921.800 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000316

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "Doppelmayr" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (Ref. NS57/26)

310.000 €

Formalizada CONTR/2026/0000000204

Servei de manteniment preventiu i correctiu del vehicle Torgo de l’estació de muntanya de Vall de Núria (Ref. NS53/26)

33.050 €

Formalizada X2026000052

Contractació administrativa del servei de manteniment preventiu de l’equip forn microones, l’equip utilitzat pel sistema de purificació de l’aigua i del cromatògraf iònic per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, del Consorci SIGMA, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb un únic licitador.

7.033 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

Abierta X2026003264

Serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

90.565 €

Abierta X2026003264

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del personal i de tots els Centres de treball del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

53.273 €