Formalizada Servicios

Aquest contracte té per objecte la prestació del servei per a la realització d'activitats de formació en mediació i gestió alternativa de conflictes adreçades a infants i joves dels centres educatius de la ciutat de Sabadell, en el marc de les actuacions del Projecte de Mediació Escolar? del servei de mediació comunitària mitjançant els següents tallers: - Tallers en gestió de conflictes per a infants de primària dels centres educatius de Sabadell en el marc del programa Ciutat i Escola - Tallers en mediació per a alumnat mediador de centres educatius de secundària de Sabadell

Expediente: ICM/2025/103

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Sabadell en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80510000. Adjudicado el 26 feb 2026 a ASSOCIACIO TESERA MEDIACIO. Se recibieron 6 ofertas.

4.400
Presupuesto base
22.440
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
80510000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 sep 2025, 14:32
Fecha límite
11 oct 2025, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
ASSOCIACIO TESERA MEDIACIO
NIF
G66785502
Importe
4.250
Ofertas recibidas
6

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 sep 2025
Anuncio de Pliegos 25 sep 2025
Fin Plazo Presentación 11 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Abierta OTU/2026/310

Servei de supervisió dels següents aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: LOT 1 SUPERVISIÓ DE LA SEGURETAT I SALUT EN LES TASQUES DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS. Supervisió del compliment de la normativa de seguretat i salut durant l?execució de les tasques de manteniment LOT 2 SUPERVISIÓ DE LA PREVENCIÓ DE LA LEGIONEL·LOSI EN ELS REGS AERIS DELS ESPAIS VERDS I EN LES FONTS ORNAMENTALS : Supervisió del compliment de la normativa de control i prevenció de la legionel·losi en els espais amb reg aeri i en les fonts ornamentals de la ciutat de Sabadell LOT 3 SUPERVISIÓ DEL CONTROL DEL RISC DE L'ARBRAT: Supervisió de compliment del Protocol d'avaluació i control del risc de l'arbrat LOT 4 SUPERVISIÓ DE LA GESTIÓ INTEGRAL DE PLAGUES DELS ESPAIS VERDS: Supervisió del compliment de la normativa en relació a la Gestió Integrada de Plagues i a l'ús dels productes fitosanitaris. Registre dels tractaments fitosanitaris

98.279 €

Abierta TNE/2026/24

L'objecte del contracte és la realització d'inspeccions als establiments industrials i l'anàlisi de la qualitat dels seus abocaments d'aigües residuals, el control de la qualitat de l'aigua d'entrada i de sortida de les depuradores de Sabadell i la de l'aigua dels rius per controlar l'impacte dels possibles abocaments al medi

100.111 €

Abierta TNE/2026/24

338/2026 Tasques d'inspecció, recollida i anàlisis de mostres d'abocaments industrials, de l'entrada i sortida de les EDARS i de la llera del riu Sec i del riu Ripoll

200.222 €

Abierta OTU/2026/310

334,335,336,337/2026 Servei de supervisió d'aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: Seguretat i salut, legionel·losi, risc d'arbrat i plagues

157.247 €

Abierta SGT/2026/7

328,329,330,331/2026 Subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell 2025

242.448 €