Abierta 1 oct 2026 (29d 5h) Otro tipo

Aquest contracte té per objecte la prestació del servei de mediació i convivència per oferir a la ciutadania l’oportunitat de gestionar els seus propis conflictes, de manera pacífica i negociada.

Expediente: 38440/2025

Contrato de contrato publicado por Ajuntament de Sant Cugat del Vallès en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 75200000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 1 oct 2026.

144.610
Presupuesto base
347.063
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
75200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 08:03
Fecha límite
1 oct 2026, 12:00 (29d 5h)
Duración
1 año

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 1 oct 2026
Finaliza en 29 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (75 en Barcelona)

En evaluacion 006_26001821

Servei de visites escolars, visites de públic general, visites familiars i visites accessibles, així com el disseny de noves activitats i adaptació d'altres ja existents.

96.591 €

Formalizada SE-2-2026.PNSP

L'objecte del present contracte és la prestació de serveis especialitzats de modelització climàtica i predicció estacional del perill d'incendis forestals a Catalunya, mitjançant l'obtenció i tractament d'indicadors de sequera, l'aplicació de models predictius i la generació periòdica de resultats tècnics i representacions gràfiques destinades a l'avaluació del risc d'incendis forestals. La prestació inclou, entre d'altres, el càlcul i actualització dels indicadors de sequera sobre el territori de Catalunya i les regions definides,l'execució de models de predicció estacional basats en dades climàtiques i meteorològiques, la validació dels resultats obtinguts i el lliurament mensual dels resultats, dades i productes gràfics necessaris per a l'elaboració dels corresponents informes tècnics.

4.200 €

Formalizada 32476/25

Servicio de soporte a la gestión del patrimonio e inventario con destino al Centro de Investigación y Desarrollo Pascual Vila.

44.838 €

En evaluacion CON.EXP2025000097

La prestació del servei de dinamització dels patis oberts a les escoles de Manresa. Es tracta d’un espai d’obertura dels patis de les escoles públiques, fora d’horari lectiu, per tal de que puguin ser utilitzats com espais d’oci i lleure.

29.163 €

En evaluacion CTON2026000025

El manteniment i la conservació dels equips de protecció contra incendis (extintors, boques d’incendi equipades, ruixadors automàtics, altres sistemes de seguretat passiva contra el foc) instal·lats en els equipaments, edificis i unitats mòbils municipals el terme municipal de Sant Vicenç dels Horts.

41.202 €

En evaluacion 294/2025/eCONT

Realització de les actuacions previstes per als anys 2026, 2027 i 2028 en el Pla Municipal de Prevenció d’Incendis Forestals (PPI) de Vilanova i la Geltrú.

43.105 €

En evaluacion CSE/AH01/1101475401/27/PSS

Servei del dret d’us d’una solució de programari per a la gestió, anàlisi i explotació del Conjunt Mínim Bàsic de Dades (CMBD) de l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

4.300 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000381

Serveis de suport tècnic especialitzat en els negocis jurídics de telecomunicacions de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS102/26)

87.000 €

Adjudicada 001_26001627

L¿objecte de contracte és la prestació del servei de suport administratiu i tècnic per a la gestió de les mesures alternatives a la sanció i treballs i prestacions en benefici de la comunitat, substitutòries de sancions administratives i penals

295.836 €

Adjudicada 081_26000531

serveis de gestió i producció tècnica del concert participatiu CANTA GRAN del Servei Educatiu de L¿Auditori de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

25.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Cugat del Vallès

Abierta 17079/2026

L’objecte del contracte consisteix en l’execució de les obres necessàries per a la instal·lació d’una infraestructura de recàrrega de vehicles elèctrics (IRVE) al pàrquing municipal de l’edifici de l’Ajuntament de Sant Cugat del Vallès, situat a la Plaça de la Vila, 1. Les obres inclouen la instal·lació de 30 estacions de recàrrega amb un total de 54 preses en corrent altern, l’execució de les canalitzacions, cablejats, sistemes de protecció, connexió al quadre elèctric existent, així com totes les actuacions auxiliars necessàries per al correcte funcionament de la instal·lació

207.681 €

Abierta 10059/2026

Direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut per a les obres d'ampliació del pont sobre els FGC i sistema de rampa i escales de connexió entre el camí de Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Raons que ho justifiquen: - Pas insuficient per a vianants en el tram central de ponts adjacents o en continuïtat sobre Can Gatxet i els FGC. Només existeix a un costat (est) i d'una dimensió de poc més d’1 metre. A la banda oposada només hi ha el voral. - Absència d’espai per al futur carril per a bicicletes, ara inexistent. D'altra banda, contextualitzat en un procés de consolidació general de xarxa ciclista al municipi. - Manca de connexió adaptada entre Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Els dos nivells només resten connectats per unes escales al límit normatiu.

52.064 €

Abierta 31878/2025

Redacció del projecte de reparació de paviments i millora de l’accessibilitat al barri de l’Eixample i direcció de les obres, en el cas que es duguin a terme. - Reparació i re-pavimentació de voreres degradades, amb substitució de peces trencades o enfonsades, regularització de pendents i execució de trams nous on sigui necessari - Re-asfaltat i reparació de calçades que presentin clots, enfonsaments o irregularitats superficials - Ampliació puntual de voreres en trams amb secció insuficient per al pas segur de vianants - Formació de nous passos de vianants adaptats, amb rampes, paviments podotàctils i rebaixes de vorera d’acord amb els criteris d’accessibilitat universal - Execució d’orelles (eixamplaments de vorera a les interseccions) per reduir la distància de pas, augmentar la visibilitat i la seguretat dels creuaments - Revisió i reposició del mobiliari urbà afectat per les obres (bancs, pilones, papereres, etc.) Aquest projecte haurà de ser desenvolupat i lliurat seguint els requisits de la metodologia BIM, conforme a la documentació inclosa a l’annex 1 del PPT.

155.056 €

Abierta 17304/2026

Contractació de les obres corresponents a la memòria tècnica "Creació d’un nou espai verd a la plaça de Sant Pere". Aquestes obres per a l’adequació de la plaça consisteixen en: - Demolició del paviment existent, per a l’execució de parterres i rases, i reposició del paviment quan sigui necessari. - Excavació en els àmbits d’escocells i parterres. - Execució de les rases de la xarxa de reg (excavació, canonades, vàlvules...), incloent una nova escomesa. - Execució de les rases de desviament dels serveis existents (enllumenat i telecomunicacions) i desplaçament dels elements fixos existents. - Plantacions - Mobiliari

41.378 €

Abierta 52724/2025

L’objecte del projecte és l‘execució de diferents actuacions d’arranjament dels paviments i millora de l’accessibilitat del sector Pla de la Pagesa.

1.263.663 €